Série SolaMaster®

Maximum světla. Maximum všestrannosti.

Světlovody série Série SolaMaster®

Do podhledu nebo vyvěšeně. Nová nebo dodatečná instalace. SolaMaster® se přizpůsobí.

Série SolaMaster®. Flexibilní řešení.

Tři typy střešních kopulí, dvě délky prodlužovacích tub a dva typy stropních difuzérů pro uzavřený i otevřený podhled. Produkty SolaMaster® série nabízí všestrannost pro bezpočet aplikací za různých oblohových podmínek.

Výkon a variabilita

Série SolaMaster® s průměrem 530mm nabízí efektivní délku až 15m. Díky ohybovým kloubům vyniká vysokou flexibilitou pro složitější trasování a zároveň poskytuje vynikající poměr výkonu na velikost světlovodu. Nejčastěji využíván pro větší komerční aplikace s potřebou plnění ČSN. Kruhový i čtvercový tvar.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Více kopulí. Více světla.

Od kopule 330 DS s integrovaným zrcátkem až po 750 DS s unikátní technologií fresnelových čoček. Nabízíme Vám možnosti jak maximalizovat zachycení denního světla nehledě na typ projektu.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Lemování pro každou krytinu

Nezáleží na typu krytiny, nebo druhu aplikace. Solatube® má lemování kruhová, čtvercová, zakázková a to pro všechny typy střešních povrchů k eliminaci jakéhokoliv zatékání do střešního pláště.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Volba difuzerů pro dosažení požadovaného designu

Uzavřený i otevřený podhled. Kruh nebo čtverec. Prismatic nebo Optiview. Vždy dostanete difuzér, který zlepší celkový vzhled interiéru.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Tubusy pro bezkonkurenční přenos

SolaMaster® prodlužovací tubusy s nejodraznějším povrchem na světě poskytují potřebnou délku i ohyby ( dokonce 90º kolena) k dosažení potřebné hladiny denního světla v každém prostoru. Dokonce lze využít i strukturovaného povrchu speciálních tubusů pro eliminaci oslnění.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Příslušenství & Doplňky

Série SolaMaster nabízí příslušenství nejen ke kontrole intenzity světla, ale i minimalizaci tepelných ztrát a zisků.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Technologie série SolaMaster®

JAK TO FUNGUJE