Série Brighten Up®

Velké možnosti pro malé prostory

Světlovod série Solatube Brighten Up®

Variabilita. Výkon. Kvalita.

Série Brighten Up®. Přinášíme nové světlo do tmavých prostor.

Menší komerční prostory, kuchyně, obýváky, schodiště, koupelny, chodby a ostatní prostory, které trpí nedostatkem denního světla, protože jsou daleko od oken. Série Solatube® Brighten Up® je perfektní řešení pro prosvětlení těžko dostupných prostor tam, kde není jiné řešení.

Světlovody série Solatube Brighten Up® s průměry 160 DS-250mm a 290 DS-350mm

Různé možnosti pro různé prostory

Série Solatube Brighten Up® nabízí průměry 160 DS-250mm a 290 DS-350mm s efektivní délkou vedení až 9m. Možnost využít individuálně, nebo pro větší prostory zvolit kombinaci. Kruhový i čtvercový tvar.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
Kopule série Solatube Brighten Up®

Vše začíná kopulí

Většinu dne dopadají ostré sluneční paprsky na povrch kopule pouze z ostrých úhlů, což běžné čiré kopule a okenní prvky neřeší. Oba průměry kopulí série Brighten Up® integrují naše technologie pro zachycení světla vhodné i pro zataženou oblohu, nebo zhoršené geografické podmínky.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Vhodné pro každou krytinu

Série Solatube Brighten Up® má vysoce voděodolná lemování pro fixaci kopulí do každého typu střešní krytiny od taškových, šindelových krytin až po plechové střechy nebo živičné povrchy.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
Difuzéry Solatube Brighten Up®

Difuzéry pro jedinečný rozptyl

Série Solatube Brighten Up® nabízí širokou variabilitu difuzérů použitelných do různých typů stropních podhledů. Atraktivita našeho designu dá vyniknout každému prostoru.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
Volitelná příslušentví a doplňky pro sérii Solatube Brighten Up®

Příslušenství & Doplňky

Od stmívání denního světla přes umělé noční osvětlení až po ventilaci. Nabízíme Vám kompletní vybavení pro kontrolu Vašeho světlovodu.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Technologie série Brighten Up®

JAK TO FUNGUJE