Denní světlo pro Váš domov

Přiveďte si přirozené a krásné denní světlo do Vašeho domova pomocí technologií Solatube®. Dokážeme proměnit tmavá místa na prostory, kde bude radost žít.

Solatube případové studie

Brilantní technologie

Maximalizujte zachycení světla s technologií Raybender® 3500 a kopulovým zrcátkem Ligt Tracker V™. Naše inovativní kopulové technologie Vám zajistí nejen úžasné množství denního světla, ale zároveň stabilitu výkonové křivky v průběhu dne i roku.

Tubusy Spectralight® Infinity

Zachycené denní světlo převádíme pomocí nejodraznějších tubusů na světě.

Integrované solární LED osvětleni Smart NighLight

Integrovaný panel s fotovoltaickými články shromažďuje sluneční energii pro napájení Smart NightLight. Ten po setmění rovnoměrně rozptýlí ambientní LED světlo a vytváří přirozené osvětlení prostoru.

Solární stmívač denního osvětlení

Dnes můžeme ke ztlumení a kontrole denního světla využít samotnou sílu slunečních paprsků. Náš nový solární stmívač obsahuje motýlkový systém, který za pomoci jednoduchého dálkového ovládání umožňuje měnit úroveň světla z plného výkonu, do téměř úplného zatemnění. Nechcete mít v obývacím pokoji nebo ložnici světlo po celý den? Nyní máte možnost plně kontrolovat intenzitu osvětlení světlovodu bez potřeby silového přívodu, tedy bez sekání kabelů a starostí.

Solar Powered Daylight Dimmer

Přirozené denní světlo pro každý prostor ve Vašem domě.

Navštívit ukázky

Série Brighten Up®. Přinášíme nové světlo do tmavých prostor.

Menší komerční prostory, kuchyně, obýváky, schodiště, koupelny, chodby a ostatní prostory, které trpí nedostatkem denního světla, protože jsou daleko od oken. Solatube® série Brighten Up® je perfektní řešení pro prosvětlení těžko dostupných prostor tam, kde není jiné řešení.

Různé možnosti pro různé prostory

Série Brighten Up® nabízí průměry 160 DS-250mm a 290 DS-350mm s efektivní délkou vedení až 9m. Možnost využít individuálně, nebo pro větší prostory zvolit kombinaci. Kruhový i čtvercový tvar.

Dozvědět se více
Kopule série Solatube Brighten Up®

Vše začíná kopulí

Většinu dne dopadají ostré sluneční paprsky na povrch kopule pouze z ostrých úhlů, což běžné čiré kopule a okenní prvky neřeší. Oba průměry kopulí série Brighten Up® integrují naše technologie pro zachycení světla vhodné i pro zataženou oblohu, nebo zhoršené geografické podmínky.

Dozvědět se více

Vhodné pro každou krytinu

Série Brighten Up® má vysoce voděodolná lemování pro fixaci kopulí do každého typu střešní krytiny od taškových, šindelových krytin až po plechové střechy nebo živičné povrchy.

Dozvědět se více

Difuzéry pro jedinečný rozptyl

Série Brighten Up® nabízí širokou variabilitu difuzérů použitelných do různých typů stropních podhledů. Atraktivita našeho designu dá vyniknout každému prostoru.

Dozvědět se více

Příslušenství & Doplňky

Od stmívání denního světla přes umělé noční osvětlení až po ventilaci. Nabízíme Vám kompletní vybavení pro kontrolu Vašeho světlovodu.

Dozvědět se více

Technologie

JAK TO FUNGUJE

Jak nainstalovat Vaše nové Solatube®? Podívejte se.