Požární světlovody a technologie

Velké tubusy pro velké prostory.

Světlovod SkyVault®

Optimální řešení pro velké a vysoké prostory.

SkyVault®. Denní světlo o velké intenzitě.

Modelová řada SkyVault® má průměr 740mm. Vysoce modulární sérii lze však vylepšit řadou optických technologií, které buď zlepšují zachycení světla (unikátní Collector), nebo zvyšují hladinu osvětlenosti v místě zrakového úkolu lepším cílení světla (Amplifier – průměr difuzeru 949mm).

 

Zrozeno k modulárnosti

Krása série SkyVault® nespočívá jen ve velikosti světlovodu. S měnící se variabilností kopulí a střešního Collectoru pro vyšší sběr světla, délkou tubusových dílů až po volitelný Amplifier pro cílenější difuzi světla je série SkyVault® nejflexibilnějším produktem na trhu pro osvětlení velkých ploch vysokým výkonem.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Masivní zachycení světla

V portfoliu máme standardní jednovrstvé, ale i dvouvrstvé střešní kopule doplnitelné i o bezpečnostní mříž Security Guard. Nejvyšší úrovně zachycení světla však dosáhnete se střešním Collectorem, který sráží extra nízké úhly světla a zároveň filtruje nežádoucí IR záření.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Promyšlené cílení světla

Světlovod M74 DS-740mm využívá unikátní stropní difuzéry pro distribuci denního světla pro každý typ objektu. Od klasického kruhového difuzéru Prismatic až po volitelný Amplifier, který dokáže cílením paprsků zvyšovat osvětlenost na místě zrakového úkolu.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Příslušenství & Doplňky

Série SkyVault® nabízí doplňky nejen pro vyšší účinnost přenosu světla do budovy, ale i doplňky pro lepší tepelně-technické vlastnosti. S dalšími doplňky v nabídce lze říci, že světlovod funguje stejně perfektně, jako vypadá.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Technologie série SkyVault®

JAK TO FUNGUJE

Stmívač denního osvětlení Daylight Dimmer

Od velkých sportovních hal, přes promítací sály, výstavní plochy, velké výrobní a skladovací objekty až po letiště. Stmívač denního osvětlení Daylight Dimmer s rychlostí stmívání 5,5s díky výkonnějšímu motoru a odlehčeným klapkám je skutečně revolučním výrobkem v oblasti světlovodů. Od maximální výkonu až po skutečnou tmu v "mžiku" oka.