O nás

Služby

Zabýváme se výhradně oborem denního osvětlování světlovody v zastoupení vynálezce světlovodů firmy Solatube Inc. Od roku 1997, kdy byla firma WT-Windows Tomorrow s.r.o. v ČR založena, se věnujeme kompletní činnosti od návrhů až po realizaci originálních světlovodů. Naše výjimečné znalosti v oboru se projevují i účastí na vzdělávání studentů, odborníků, architektů a projektantů po celé ČR a EU.


Vaše individuální nároky na množství světla, nebo hygienické parametry nároky ČSN jsou nejčastějším základem našich návrhů. Zašlete-li Váš projekt, zrevidujeme návrh světlovodů od projektanta nebo vytvoříme návrh úplně nový. Světelný výkon i kvalita technického provedení se u všech světlovodů velmi liší, proto upřednostněte přesný světelný návrh na základě našich odborných znalostí. Doporučíme Vám počet, průměr, typ i speciální doplňky světlovodů.

Máme stálé pracovníky se světlovodařskou praxí od roku 1997. Naši technici jsou odborníci v oboru světlovodů, střech, klempířských prací i detailních technických úprav. Spolehlivost při řešení všech problémů, odpovědný přístup a slušné chování. To vše očekávejte od našich techniků.

Nedílnou součástí návrhu světlovodu je promyšlené stavebně-technické řešení, které splní požadavky na odbornou montáž. Precizní technický návrh uvažuje zaizolování světlovodu ve stavebním otvoru, detaily připojení na izolační, parotěsné a difuzní vrstvy. Bezchybné osazení stropního difuzéru a voděodolné zapravení střešního lemování. Toto vše zaručí desítky let funkčnosti Vašeho světlovodu.

V rámci návrhu světlovodů Solatube Vám zdarma provedeme zakreslení do výkresové dokumentace ve formátu dwg. Veškeré parametry návrhu konzultujeme s architekty, projektanty, aby světlovody nebyly v kolizi s ostatním zařízením TZB.

Máte-li pochybnosti o tom, zda světlovod do Vaší stavební situace provádět, bezplatně Vám řekneme výtěžnost případné aplikace světlovodu. Naši odborníci Vám poradí v běžných i světelně atypických situacích, které omezuje technický stav budovy nebo vysoká architektonická náročnost řešení.